The journey starts with a single step—not with thinking about taking a step.

Jeff Olson, The Slight Edge

Witam Cię na moim blogu! Powstał on jako mój osobisty dziennik. Dzielę się tutaj swoją wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z moimi zainteresowaniami.

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj rzeczy wartościowe i miło spędzisz czas. Nie jest to blog komercyjny, dlatego tworzę go głównie w wolnym czasie.

Jeśli chcesz wesprzeć tego bloga i jednocześnie mnie jako twórcę, podeślij link znajomym lub udostępnij go na swoich social media. Z góry dziękuję!

Misja

Usiądź, wyprostuj się, weź oddech.

W nawałnicy informacji, pustych haseł i migających napisów łatwo jest się zagubić i stracić z oczu to, co naprawdę ważne.

Chcę Ci zaproponować racjonalne, uporządkowane podejście do samorozwoju - oparte na małych, regularnych krokach.

Ten blog pomoże Ci znaleźć Twoją własną ścieżkę do spokojnego, prostego i szczęśliwego życia.

Pragnę pomóc każdemu kto odwiedza to miejsce w znalezieniu spokoju i równowagi, przez dostarczanie wiedzy, narzędzi i inspiracji.

Rozwój

Jestem zwolennikiem filozofii małych kroków i sukcesywnego rozwoju. Kierując się tymi wartościami staram się przekazywać wiedzę o rozwoju.

Zacznij od:

Produktywność

Przedstawiam przetestowane narzędzia i techniki zwiększające osobistą produktywność. Doba ma tylko 24 godziny, więc warto je mądrze wykorzystać.

Zacznij od:

Organizacja

Tabelki, cyfry, plannery, listy to-do to zdecydowanie moja mocna strona. Jak nie pogubić się w gąszczu obowiązków i zminimalizować własny nakład pracy? Na to i podobne temu pytania odpowiadam.

Zacznij od:

Co dalej?

  • Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie zajrzyj tutaj.
  • Możesz przeglądać treści zamieszczone na blogu poukładane wg. kategorii, tagów lub wyświetlić pełną listę postów.
  • Jeśli chcesz się ze mną skontaktować zajrzyj tutaj.

Miłej lektury!